Anında Güncellen

Google Maps Go uygulaması yayınlandı!

Google Maps Go uygulaması yayınlandı!

57

Google’ın giriş seviyesi cihazlara yönelik Android Oreo Go Edition sürümü ile birlikte birçok varsayılan uygulamasını yenileyerek, daha düşük kaynak ve veri tüketimine sahip versiyonlarını yayınlayacağını sizlere duyurmuştuk.

Google tarafından düşük özellikli cihazlar için yayınlanan YouTube Go ve geçtiğimiz günlerde yayınlanarak kısa sürede kullanıcıların beğenisini kazanan dosya yöneticisi Files Go’nun ardından, Google Maps Go ile birlikte; düşük özellikli telefonlarda stabil şekilde kullanılabilecek bir google uygulaması daha meydana gelmiş oldu

Google Maps Go uygulaması çıktı!

Google Play Store’da yerini alan Maps Go uygulaması, Android 4.1 ve yeni sürümlerin yer aldığı cihazlar ile sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Düşük bellek kapasitesine sahip cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışması için tasarlanan uygulama konum, gerçek zamanlı trafik, yol tarifi ve diğer bilgileri ana uygulamadan farksız bir şekilde sunuyor.

70’den fazla ülkede navigasyon hizmeti sunan uygulamayı, Play Store’dan indirmek isteyenler şu anda uyumsuz cihaz uyarısı ile karşılaşabiliyorlar. Ancak, bu sorunun ilerleyen saatlerde çözüleceği dile getiriliyor.

Zira, APK dosyası ile uygulamayı telefonuna yükleyenler, herhangi bir sorunla karşılaşmadan uygulamayı kullanabildiklerini dile getiriyorlar.

Bülten Aboneliğine Katıl
Son yazılarımızdan mail ile bilgilendirme almak için kaydolun
İstediğin zaman abonelikten çıkabilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.